Devils Head Mountain to ośrodek narciarski z pełnym zakresem usług; restauracje, wypożyczalnia sprzętu, oraz sklep z ubiorami i sprzętem narciarskim. Położony jest w sercu uformowanych przez lodowce Baraboo Bluffs w południowo-centralnym Wisconsin. Ośrodek znajduje się 3.5 godziny drogi od Chicago, przez co szybko stal się ulubionym miejscem dla narciarzy i snowbordzistow również z Chicago.

Składa się z 30 szlaków narciarskich ( 30% dla początkujących, 40% średnich oraz 30% zaawansowanych). Najdłuższy zjazd ma 1.5 mili.

Jest tam 9 wyciągów narciarskich na obszarze 300 akrów.

Plan Wyjazdu

  • 1 luty 2014 - Wyjazd sprzed biura St Bernard o 5.00am Przejazd do Devils Head Mountain. Na ten dzień mamy zakupione 8 godzinne bilety na zjady. Po południu przejazd do Hilton Garden Inn w Middleton, WI Hotel położony jest w centrum rozrywki tzw. Greenway Station (http://www.greenwayshopping.com ), gdzie znajda Państwo wiele sklepów i restauracji (TGI Fridays, Tanner Bar and Grill czy tez Jonny’s Italian Steakhouse).
  • 2 luty 2014 –  W hotelu można skorzystać ze śniadania w formie gorącego „Buffet” (specjalna cena dla naszej grupy to $7.40 od osoby). Wyjazd z hotelu o 8.30am przejazd do Devils Head Mountain i kolejne 8 godzinne szaleństwo na nartach. Zbiórka o godzinie 5.30pm. W Chicago będziemy ok. 9.00pm