Dzwoń po szczegółowe informacje: 773-777-7722

UWAGA! NASZ NOWY ADRES:
5825 W Irving Park Rd • Chicago, IL 60634 USA

Pielgrzymka do Argentyny i Urugwaju

Pod przewodnictwem Ojca Jerzego Karpińskiego z Jezuickiego Ośrodka Milenijnego

Dzień 1:

Wylot z lotniska O'Hare o godzinie 3.09PM liniami American Airlines. Przelot do Dallas,TX. Oczekiwanie na samolot do Buenos Aires do godziny 6.45PM.

Dzień 2:

Przylot do Buenos Aires. Powitanie na lotnisku i transfer do hotelu. Po południu zwiedzanie Buenos Aires. Rozpoczniemy od Plaza de Mayo - placu, na którym miała miejsce majowa rewolucja z 1810 roku, po której Argentyna uzyskała niepodległość. Następnie udamy się do Casa Rosada - "Różowego Domu", który jest siedzibą prezydenta Argentyny. Msza Św. w Katedrze. Odwiedzimy jeszcze budynek Kongresu, najszerszą ulicę świata - Avenida 9 de Julio, teatr Kolumba oraz Cmentarz Recoleta, gdzie pochowana jest Evita Peron, dzielnica Palermo. Kolacja i nocleg w Buenos Aires.

Dzień 3:

Śniadanie. Zwiedzanie parku religijnego "Tierra Santa", nawiązującego duchem do historii biblijnych z Ziemi Świętej. Po południu przejazd do kolorowej dzielnicy portowej pierwszych emigrantów "La Boca" z przepięknym "Caminito". Zwiedzanie stadionu klubu piłkarskiego Boca Juniors, w którym wychował się m.in. Diego Maradona i Lionel Messi. Opcjonalnie, dodatkowo płatne, podziwianie występów tancerzy w klubie tango. Powrót do hotelu i nocleg w Buenos Aires.

Dzień 4:

Śniadanie. Przejazd do Lujan i zwiedzanie Bazyliki Najświętszej Marii Panny z Lujan ( Msza Św.) oraz Muzeum Kolonialnego. Lunch w tradycyjnej miejscowości zamieszkałej przez argentyńskich gaucho, San Antonio de Areco. Zwiedzanie tradycyjnej hacjendy, słynnej ze sztuki jeździeckiej i hodowli bydła na rozległych pampas. Kolacja i nocleg w Buenos Aires.

Dzień 5:

Śniadanie. Przejazd na przystań w Buenos Aires i rejs promem przez Rio de la Plata do Montevideo ( ok. 3 godzin), które jest stolicą, największym miastem i portem Urugwaju. Lunch. Zwiedzanie Montevideo "śladami Jana Pawła II": starówka, Katedra ( Msza Św.), Teatr Solis, Ramblas etc. Kolacja i nocleg.

Dzień 6:

Śniadanie. Przejazd przez rybackie miasteczka Maldonado i Priapolis do legendarnego Punta del Este, otoczonego plażami i najzamożniejszego miasteczka Urugwaju. Lunch. Po południu zakwaterowanie w hotelu położonym bezpośrednio przy plaży. Kolacja i nocleg w Punta del Este.

Dzień 7:

Śniadanie. Wypoczynek na plażach Punta del Este i Rocha. Lunch. Po południu przejazd do Cabo Polonio i zwiedzanie sennego półwyspiarskiego miasteczka portowego z koloniami fok i lwów morskich wygrzewających się na nadmorskich skałach. Kolacja i nocleg w Punta del Este / Rocha.

Dzień 8:

Śniadanie. Wypoczynek na plażach. Lunch. Po południu przejazd krajobrazowym szlakiem upraw winnych, zwiedzanie winnic oraz degustacje win bezpośrednio u producentów. Kolacja i nocleg w Colonia.

Dzień 9:

Śniadanie. Zwiedzanie zabytkowej starówki wpisanej na listę zabytków Unesco - Colonia de Sacramento, Bazylika, Kaplica San Benito de Palermo, Uliczka Wetschnień, etc. Powrót do Buenos Aires (30 minut). Przejazd na lotnisko w Buenos Aires i wylot z Argentyny liniami American Airlines o godz. 8.15PM. Przesiadka w Dallas, TX.

Dzień 10:

Przylot na lotnsiko O'Hare o godz. 9.23 AM.

Cena obejmuje

 • Koszt biletu lotniczego
 • Zwiedzanie zgodnie z programem
 • Noclegi w hotelach 4* w pokojach dwuosobowych
 • Śniadania i obiady lub kolacje wg programu ( oprócz dni przelotów )
 • Przejazdy luksusowym autokarem na całej trasie + transfery z i na lotnisko
 • Opieka polskiego przewodnika podczas całej imprezy
 • Opłaty za rejsy promem
 • Bilety wstępów na całej trasie
 • Codzienna msza święta
 • Opłaty podatkowe
 • CENA NIE OBEJMUJE: napiwków w hotelach, dla kierowców i pilota , dopłaty do pokoju jednoosobowego, wydatków osobistych.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie zdrowotne na wypadek rezygnacji z wyjazdu lub inne można wykupić w naszym biurze lub dzwonić 800 243 3174.

Rezygnacja z wyjazdu

Opłata uczestnika związana z rezygnacją z wyjazdu uwzględniona jest w poniższym zestawieniu i zależna jest od tego, na ile dni przed wyjazdem dokonano rezygnacj:

 • 90 dni i więcej: $50.00
 • Po 22 czerwca: $100.00
 • 23 czerwiec – 23 sierpien: $600
 • 30 lub mniej: 100% ceny

 

Rejestracja

 • rezerwacje z depozytem $1400 do 23 czerwca, 2016
 • termin pełnej dopłaty: 23 lipiec, 2016

Uwagi

W sprawach dotyczących ubezpieczenia, warunków rezygnacji, miejsc w samolocie i innych prosimy dzwoni do Saint Bernard Travel.

Organizatorzy zastrzegają możliwości zmian cen programu i innych informacji zawartych na tej stronie i w innych publikacjach.

Argentyna i Urugwaj

Buenos Aires, Lujan, Montevideo, Maldonado, Punta del Este, Rocha, Colonia