Dzwoń po szczegółowe informacje: 773-777-7722

UWAGA! NASZ NOWY ADRES:
5825 W Irving Park Rd • Chicago, IL 60634 USA
Grota Narodzenia

Ziemia Święta

Śladami Chrystusa

Dzień 1:

Wylot z Chicago do Tel Avivu.

Dzień 2:

Po przylocie do Tel Avivu przejazd do Jerozolimy. Odpoczynek po przebytej podróży.

Dzień 3:

W tym dniu odwiedzimy Bazylikę Zaśnięcia N.M.P., a następnie odwiedzimy Wieczernik i Grób Dawida. W Wieczerniku (franciszkańskim) Msza Św., następnie pójdziemy do Kościoła Św. Piotra Gallicantu. Powrót do hotelu w Jeruzalem w godzinach wieczornych.

Dzień 4:

Dzień rozpoczynamy Mszą św. w Betanii. Betania jest miejscem gdzie Jezus wskrzesił Łazarza. Następnie wyruszy- my nad Morze Martwe. Po drodze zwiedzi- my ruiny niegdyś wspaniałej twierdzy Heroda słynącej z bajecznych tarasów i kaskad wodnych po środku pustyni. Nad Morzem Martwym będzie możliwość kąpieli (szczególnie wskazane przy niektórych chorobach skórnych). Uwaga! Jeżeli większość pielgrzymów będzie zainteresowana wyjazdem do Eilat nad Morze Czerwone, wyjazd nastąpi wczesnym rankiem. Wówczas Mszę Św. odbędzie się na pustyni.

Dzień 5:

Całodzienna wyprawa do Galilei. Jadąc wzdłuż Doliny Jordanu dotrzemy do Góry Tabor. W Bazylice Przemienienia Pańskiego Msza Św. Zatrzymamy się nad rzeką Jordan. Po południu, przyjedziemy do Tyberiady, skąd przez Jezioro Genezaret popłyniemy statkiem do Kafarnaum. Zwiedzimy Dom Św. Piotra, Kościół Prymatu Św. Piotra (miejsce, gdzie Jezus przekazał Św. Piotrowi najwyższą władzę w Kościele), Bazylikę Rozmnożenia Chleba, oraz Sanktuarium na Górze Ośmiu Błogosławieństw.

Dzień 6:

Udamy się na Górę Oliwną, skąd zobaczymy przepiękną panoramę Jerozolimy. Staniemy w miejscu, z którego Jezus wstąpił do Nieba. Msza św. Zwiedzimy Kościół Pater Noster i piękną kaplicę Dominus Flevit. Pójdziemy do Ogrodu zwanego Getsemani, gdzie Jezus spędził na modlitwie ostatnią noc przed swoją Męką. Następnie zobaczymy Grotę Pojmania i Bazylikę Wniebowzięcia N.M.P. Po południu - Droga Krzyżowa - pójdziemy tą samą drogą, którą szedł Chrystus. Następnie czas na zwiedzenie Kalwarii, św. Grobu i na modlitwę w Bazylice.

Dzień 7:

Po śniadaniu, udamy się do Nazaretu, gdzie w pięknej Bazylice (w Grocie Zwiastowania) Msza Św., a następnie zobaczymy Kościół Św. Józefa. Z Nazaretu udamy się do Kany Galilejskiej, a stamtąd do Hajfy. Tam zwiedzimy Sanktuarium O. Karmelitów (Stella Maris) i zobaczymy piękną panoramę okolicy. Przez Cezareę Nadmorską powrócimy do Jerozolimy zatrzymując się nad Morzem Śródziemnym.

Dzień 8:

Po śniadaniu, wyjazd do Betlejem. Zwiedzimy Bazylikę Narodzenia Pańskiego, a w Grocie Narodzenia Msza Św. Zobaczymy także Kościół Św. Katarzyny, Grotę Mleczną i Pole Pasterzy. Z Betlejem pojedziemy do Ain Karem, aby zwiedzić Kościół Narodzenia Św. Jana Chrzciciela oraz Kościół Nawiedzenia Św. Elżbiety.

Dzień 9:

Msza św. Udamy się do muzułmańskiej części Jerozolimy. Będziemy także pod Murem Płaczu. Czas wolny na zakupy.

Dzień 10:

Msza św. Wczesnym rankiem opuścimy Jerozolimę aby udać się na lotnisko do Tel Avivu skąd odlecimy do Stanów Zjednoczonych.

Cena obejmuje

 • Koszt przelotu z Chicago
 • Zwiedzanie zgodnie z programem
 • Noclegi w pokojach dwuosobowych
 • Wyżywienie dwa razy dziennie ( oprócz dni przelotów )
 • Przejazdy i transfery klimatyzowanym autokarem 
 • Wstępy do miejsc zwiedzanych
 • Opieka polskiego przewodnika
 • Wstępy do miejsc ujętych w programie
 • Opłaty podatkowe
 • Cena nie obejmuje napiwków i opat za napoje w restauracjach hotelowych

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie zdrowotne na wypadek rezygnacji z wyjazdu lub inne mona wykupi w naszym biurze lub dzwonić 800 243 3174.

Rezygnacja z wyjazdu

Opłata uczestnika związana z rezygnacją z wyjazdu uwzględniona jest w poniższym zestawieniu i zależna jest od tego, na ile dni przed wyjazdem dokonano rezygnacji:

 • 90 dni i więcej: $50.00
 • 89- 45 dni: $200.00
 • 44 - 31 dni: 75% ceny
 • 30 lub mniej: 100% ceny

Rejestracja

 • Depozyt $800 wymagany w celu zarezerwowania miejsca
 • Termin pełnej wpłaty - 60 dni przed wyjazdem

Uwagi

W sprawach dotyczących ubezpieczenia, warunków rezygnacji, miejsc w samolocie i innych prosimy dzwoni do Saint Bernard Travel

Organizatorzy zastrzegają możliwości zmian cen programu i innych informacji zawartych na tej stronie i w innych publikacjach.

Ziemia Święta